Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérnyomás csökkentő hatására...

Vérnyomás csökkentő hatására zsibbadhat a tarkóm?

Figyelt kérdés
Nemrég felment 190 re a vényomásom, és kaptam vérnyomás csökkentőt, most 120-130 között van, mielőtt reggel beveszem a gyógyszert jól vagyok, miután bevettem fél- 1 óra múlva elkezd zsibbadni a tarkóm. Ez normális? Mennyi idő kell amíg ez a tünet elmúlik?

2017. aug. 4. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem zsibbad a tarkóm a vérnyomáscsökkentőtől, szerintem jelezd ezt a kezelőorvosodnak.
2017. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Persze, minden gyógyszernek van valami mellékhatása, olvasd el a gyógyszertájékoztatót.

Ha van ha nincs ilyen mellékhatás mindnképpen kell szólni a kezelőorvosodnak.

Nekem a fejem és a tarkóm szokott fájni néha mert alapból alacsony a vérnyomásom. Lehet hogy annyira leviszi hogy a tarkód zsibbad. Célszerű venni egy vérnyomásmérőt, és olyankor mikor zsibbad vagy fáj megmérni, gyanús hogy alacsony lesz. Akkor egy gyengébbet kell megpróbálni. :)

2017. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!