Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel 7 kor 0,25 ös xanax,...

Reggel 7 kor 0,25 ös xanax, délután 5-6 fele pár sör?

Figyelt kérdés
Sajnos váltás műszak volt és csak igy tudtam aludni picit. Csak ilyenkor szoktam bevenni 2-2 hetente mikor nappalból éjszakas leszek. Délután viszont szülinap és azt szeretném kérdezni tőletek addigra kiürül a szervezetből? Nyilván tudom hogy nyugtatóra nem lehet inni csak érdekel hogy lehet e valami baj még ilyenkor?

2017. aug. 8. 12:09
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
Tájékoztató nincs gyógyszerhez?
2017. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van írtam is hogy nem lehet rá.. Közvetlen , gondolom. De 10-12 óra alatt kiürülését akartam megkérdezni :)
2017. aug. 8. 12:26
 3/7 jeverezi ***** válasza:
Én frontint szedek naponta 3x0,25öt és simán iszok mellette sört, pálinkát bármit.
2017. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 sor lett belole. Semmi baj nem volt.
2017. aug. 8. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát persze. Semmi baj nem volt. De azért azt ugye tudod, hogy bármit követsz el a tested ellen, azért egyszer benyújtja a számlát? Lehet, hogy már rég nem is emlékszel, de ez a bosszúálló bestia nem felejt!

Az ilyen mellékhatások nem azonnal jelentkeznek, hanem később, esetleg olyan tünet formájában, amit nem is hozol összefüggésbe a tegnap estével.

Nem ijesztgetni akarlak, hiszen a fiatalság arra való, hogy próbálgassuk, feszegessük a határainkat, és begyűjtsük az érte járó pofonokat. Csak leírtam, hogyan műxik a tested.

2017. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor hogy is működik a testem? Milyen tünet lesz később? Pontosíts kérlek :)
2017. aug. 9. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki sem fogja tudni megmondani, hogy lesz-e valami tüneted, és ah igen, akkor milyen. Én csak arról meséltem neked, hogy nem jó a testünkkel kibabrálni, mert megjegyzi, és egyszer visszaüt.

Mondok egy durva példát. A negyvenes években DDT-vel porozták a krumplit a bogár ellen. Azért vonták ki a forgalomból, mert harminc év után kiderült, hogy a férfiak nemzőképességét erősen csökkenti. A polgár gyereke tehát megette a krumplis tésztát, és felnőtt korában baromira nem értette, miért nemzőképtelen.

2017. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!