Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékonyság, fáradtságérzet,...

Fáradékonyság, fáradtságérzet, ami az alvással sem múlik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mint már láthattátok fent, ezek a tüneteim. Tudni kell, hogy ma jöttem haza a táborbólés rendet akartam rakni meg ilyenek a szobában, de nem tudtam, annyira ki voltam. Most aludtam is délután pedig sose szokta. De mondjuk az alvástól sem lettem fittebb. Ez mitől lehet?

#betegség #ájulásérzet #fátadékonyság
2017. aug. 11. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ez a táborban nem volt, de most viszont itthon még szédülni is elkedztem.
2017. aug. 11. 17:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de hipochonder vagy! A táborban nyilván folyton éjszakáztatok, és nappal is elég intenzív életet éltetek. Te most komolyan azt hiszed, hogy egy nap rendes alvással pótolod az egy hét túlpörgetettségét?
2017. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez így tényleg hipohonderkedésnek hangzik, de pl amikor szédülni kezdtem akkor a szivem is hevesebben vert. De tényleg soha nem szoktam így elfátradni és aludni. És még most sem érzem, hogy lenne erőm.
2017. aug. 11. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a nagy meleg is közre játszik. Idősek ettől sokkal jobban szenvednek.

Leviszi ez a nagy meleg a vérnyomást, amitől ezeket a tüneteket érzed. És attól, hogy fiatal vagy, még rád is hatással lehet ez a nagy meleg.

2017. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napszúrás, hőguta is lehet akár, de annak is az ellenszere csak a sok folyadék, hűvös, sötét szoba, alvás. Nem kell orvoshoz rohannod!
2017. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet és pihend ki magad! Fekudj le ejfel elott mindenkepp es kelj fel normalis idoben, ha helyreall a bioritmusod, szerintem jol leszel.
2017. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!