Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esténként rám tör a légszomj...

Esténként rám tör a légszomj érzese. Igaz napal is előfordult már. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szorongás/pánikroham.
2017. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondoltam én is arrade nem tudom mi lenne a kiválto ok
2017. aug. 14. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívritmus zavar is okozhatja
2017. aug. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bodogzus válasza:
Nagyon sok minden okozhatja. Nálam először kb 2 hete volt egy éjszaka, majd 5 napja visszatért és most lassan múlt el. Furcsa egybeesés, hogy most többen panaszkodnak hasonlóra. Allergiaszezon van ezért nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Előkerestük a HEPA filteres légtisztítónkat beraktuk a hálószobába és full gázon kezdet üzemelni (automata) majd este jót tudtunk aludni. Kardió jellegű mozgás is hasznos (futás úszás kerékpározás teljes gázon friss levegőn, lehetőleg várostól autóktól távol erdős területen, vagy sós tengeri levegő lenne a legjobb legalább 2 hétig :D
2017. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Először is orvoshoz kellene menni, hogy nincs-e szervi eredetű oka a légszomjadnak, utána - nem tudom az életkorod - lehet gondolkodni pánikrohamon, korral járó frontérzékenységen, esetleg hosszabban tartó hivatali/magánéleti feszültségen.

2017. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az éjszakai gyakoribb előfordulás miatt pánikroham lehet inkább,de lehet COPD betegség/tüdő/ feltétlen utána kellene járni, semmiképp nem játék! Gyógyulj meg!
2017. aug. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerőssel találkoztam 65 környékén van, neki mostanság volt olyan hogy délelött lement 90/50-re a vérnyomása, felállni alig tudott, délután meg 150 felett volt egy napon belül.


Front érzékenység, de azért egy EKG nem ártana kérni a háziorvostól.

2017. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem rég voltam egy komplet kivizsgáláson és szervi bajom nincsen vérnyomás problémáim nem igazán vannak hála az égnek de azért még egyszer neki futok a vizsgáltoknak biztonság kedvéért és nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat ...
2017. aug. 23. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!