Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan teremtsek egyensúlyt a...

Hogyan teremtsek egyensúlyt a minden napjaiban?

Figyelt kérdés

Sajnos észre vettem hogy eléggé ingadózó a hangulatam egyszer motovált vagyok pozotiv úgy érzem bármire képes vagyok, máskor viszont motiválatlan fáradt lusta, negatív és "értéktelen". Az önbizalmam is ilyen mikor tükörbe nézek van, hogy tetszik amit láttok máskor meg elásnám magam.

A magánéleti problémáim nagyarészét viszont rendesen kezelem, a bolhából sosem csinalok elefantot (pl: ha valamit nem jól csinalok vagy barmi kis egyszerű eset otthon nem találok valmit,vagy hirtelen meg oldandó feladatt áll elém stb.sosem akadok ki mindig higadt maradok és megoldást keresek a "problémára" és sikerül is) Viszont párkapcsolati téren úgy vagyok "kinek kellenék én" abszolút nem érzem magam férfinak. Igazi barátom akiben megbizom csak egy van és túlságosan is ragaszkodom hozzá.

A munkahelyen azonban ha bármi nem sikerül idegess leszek legszivesebben tombolnék, úgy érzem semmire nem vagyok alkalmas, elegem lesz az egészből és "mindenki haggyon békén".

Ha ezt a szöveget olvasnám bárhol egy tipikus kamaszkor jutna eszembe a gond csak az hogy 20 éves srác vagyok.


2017. aug. 14. 09:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!