Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kell büfögni?

Hogyan kell büfögni?

Figyelt kérdés

Evés után mindig puffadok, mert akármennyi gáz is megy a gyomromba, nem tudom felbüfögni. Ha szénsavasat iszok, akkor sem, és hát elég kellemetlen, hogy mindennek végig kell mennie rajtam, mire órák után végre alul távozik. Eddig életemben kb. 8-9-szer büfögtem teljesen spontán, véletlen (de az sem volt nagy), de magamtól nem tudok, hiába feszít, és csak szenvedek. Hogy csináljam?

24/F



2017. aug. 17. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
fura csak engedd ki:)
2017. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt elmagyarázni nagyon nehéz. Én is a puffadós fajta vagyok, de a böfögős is. Ha olyat eszem, akkor órákig kb. percenként kell böfögnöm - ami nemcsak kellemetlen, hanem rendkívül fárasztó is egy idő után.


Szerencsére ez megfelelő étrenddel elég jól elkerülhető.


Én azt érzem, hogy összegyűlik a levegő a gyomorszájamnál, majd egyszerre csak felengedem az egészet. Minél "mélyebbről" jön a böfögés, annál erőteljesebb, és annál hatékonyabb.

2017. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz megkönnyebbülni így, lehet, hogy érdemes lenne dokihoz fordulni, emésztési probléma.
2017. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!