Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáradok ennyire el estére?

Miért fáradok ennyire el estére?

Figyelt kérdés

Mostanában többször érzem azt késő délutántól,hogy nagyon gyenge vagyok és fáradt.Nem nagyon csinálok semmi olyan fizikai munkát,ami nagyon megterhelne,mondjuk az utóbbi időben így nyáron nem is sportolok nagyon,ha ez számít.Magnéziumhiányra gyanakodtam,ezért elkezdem Magnerotot szedni,abból egyet szedek be naponként.Esetleg vashiányom lehet?

Főleg akkor is van ez a fáradtság,ha menstruálok,de akkor is csak estefele,reggel tele vagyok energiával.

Ez mitől lehet?



2017. aug. 18. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen betegséged akkor tápanyag/vitaminhiányra utalhat. Az is igazolja hogy a vérben sok tápanyag van és menstruáció közben ugye vért vesztesz, így még kevesebb tápanyag marad a szervezetedben.
2017. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!