Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Magne b6gyógyszer- ről mi a...

A Magne b6gyógyszer- ről mi a véleményetek? Hatásos ez a gyógyszer? Kevésbe leszünk tőle stresszesek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyógyszer, hanem magnézium és b6 vitamin. Nyilván, ha magnézium vagy b6 hiány miatt vannak gondjaid, vagy az is belejátszik, akkor segíthet. De akkor is lehetsz stresszes, ha elég magnézium és b6 van a szervezetedben.
2017. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A stressz ellen csak nagyon enyhe a hatása.
2017. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki inkáb a Sedogelat Classic filmtablettát. [link]
2017. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Brandenburg neuro vitamin vállt be.
2017. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Én napi 2-t szedek és nem nagyon érzek nyugtató hatást, de ez a ~375mg napi magnéziumszükségletnek csak a negyedét fedezi. Viszont sok olyan véleményt olvastam már, hogy a magnéziumpótlás tényleg segített embereknek az alvásban, idegesség enyhítésében, persze attól is függ valóban, hogy mi áll a dolog hátterében. A magnéziumhiány valóban elősegíti az izmok feszülését, görcsét, így a magnéziumpótlás viszont lazítja őket, de ez csak egy eleme a stressznek, mondhatni "tüneti" eleme.

Egyébként én nem az agyonreklámozott MagneB6-ot szedem, hanem az ugyanilyen hatóanyagú és összetételű InnoPharm magnézium-laktát + B6-ot, mert az feleannyiba kerül.

2017. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!