Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert nem bírom a munkát?

Miert nem bírom a munkát?

Figyelt kérdés

Május óta dolgozok pultoskent 10 órában, nagyon nehezen bírom. Ha nagy a forgalom akkor azért vagyok nagyon fáradt ha nem akkor is ugyanúgy elfáradok estére. Olyankor már szédülok, forog a gyomrom, hányingerem van, alig bírok hazajonni. Ez biztos , hogy nem normális mert a kolleganoim esténként még mennek ide -oda , szórakoznak, buliznak majd jönnek masnap is és semmi bajuk . És az is kizart , hogy 3 hónap alatt nem sikerült hozzaszoknom. 7-8 orat mindig alszom, de nem bírom a korankelest. 10-11 között elalszok de már előtte is fekszek mert máshoz Nincs energiám, fél 7kor kelek. Reggelente is erősen szédülok,hányingerem van , olyan délre szoktam csak jobban lenni. De ha nem kell 9 előtt felkelnem akkor nincs ilyen gondom, akkor se ha kevesebbet alszok. Tehát tegyük fel éjjel 3tol alszok 9-10ig akkor teljesen kipihent vagyk és jól vagyok egész nap.

18/L


2017. szept. 2. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegi alapon lehet ez neked, pánikbetegség-szerű, ha utálod a munkádat, vagy nincs meg a biztonságérzeted.
2017. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban vannak psziches problemaim. Olyan furcsa erzesem van ott, olyan kiszolgaltatottnak érzem magam , hogy tudom bármi van nekem ott azt kell csinálnom amit mondanak, dolgoznom kell és nincs mese. Sokszor már az éhségtől is rosszul vagyok de ha sok a vendég nem mehetek el enni. Ha meg van időm akkor is kb 5 perc van rá idegeskedve, kapkodva. Szorongok mert tudom, hogy ameddig nem ájulok el, nincs megállás ha rosszul leszek mondjuk az éhségtol akkor se. Csak ez akkor se jó igy mert most megyek egyetemre és ameddig nem diplomazok le szeretnék dolgozni, szükségem is van a pénzre, de úgy érzem tonkremegyek. Napról napra egyre rosszabb eddig még itthon úgy ahogy jól voltam de már itthon se.
2017. szept. 2. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ideg alapon van. Kérj orvostól tanácsot!
2017. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... nem pultosként dolgozom, de én is utálom a munkát. csak azért csinálom, hogy pénzem legyen belőle. gondolom, ez így nem normális, de nem tudom, milyen az a munka, ahol nem vagy kiszolgáltatott..érted, mit mondok. bármit csinálsz, másnak dolgozol. ha vállalkozó vagy, akkor is...vagy az ügyfelek, vagy a partnerek, vagy valaki más igényét kell kiszolgálnod a magad megélhetése miatt...sajnos ez ilyen. engem is felemészt, de még én sem találtam megoldást erre :-/
2017. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és nekem is..minden ismerősöm, aki ugyanennyit, vagy többet dolgozik, mászkál ide-oda, beülnek még este. ha nekem be kellene ülni, vagy inni valamit, el is ájulnék, vagy felfordulna a gyomrom. Már reggel arról ábrándozom, hogy mikor leszek már megint otthon, és nekem is az van, hogy olyan délre kezdek magamhoz térni...nagyon furcsa. írj majd, ha jutottál valamire, vagy voltál dokinál
2017. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!