Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffein mérgezés?

Koffein mérgezés?

Figyelt kérdés
Meselnetek tapasztalatokat? Nagyon sok kavet ittam es ugy erzem magam mintha be lennek drogozva. Remegek, furcsan viselkedek, felek. Nem vagyok konkretan jozan. Veletek volt mar ilyen? Segitseg

2017. szept. 14. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

igyál tejet.hátha hasznal.

de mia francnak iszol ennyi kavet? normalis vagy?vagy menj el hanyni. jobb ötletem nincs.

2017. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon felszökött a vérnyomásod. Meg tudod mérni?

Próbálj lepihenni, lélegezz. Ha nem múlik el, akkor ügyelet.

2017. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteg vizet, és egyél is mihamarabb valamit tartalmasabb ételt.
2017. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
Felöntöttél piából meg kávéból a garatra? Ne is csodálkozz, hogy rosszul vagy. Vizet mindenképp igyál, mert az alkohol és a koffein is vízelvonó hatású. Ha délutánig nem javul, tényleg menj orvoshoz.
2017. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs komolyabb szervi betegséged, akkor semmi bajod sem lesz. Igyál sok folyadékot, pihenj le. Ha nem tudsz nyugton maradni az idegtől, akkor sétálgassál.
2017. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, igen. Én egyszer rég 2 helyen melóztam, akkor sikerült túllőnöm magam kávéval-nem alvással. Akaratlan izomrángások, szapora pulzus, pánikroham lett az eredmény. Sok vizet ittam, meg aludtam, rendbejött. Az egyik állást lemondtam, rájöttem, h 3 óra alvás kevés.
2017. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a baj viszont az hogy tegnap történt az eset es még mindig érzem. Ma a suliban minden tanarom azt hitte hogy be voltam állva.
2017. szept. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!