Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájdalmas duzzanat a farpofák...

Fájdalmas duzzanat a farpofák találkozásánál. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött, azóta alig tudok ülni, de még az állás és a fekvés is fájdalmat okoz. A farpofák találkozásánál, a farokcsont környékén duzzanatokat tapintottam ki. A háziorvosom azt mondta, hogy ezek lipómák, jó indulatú zsírdaganatok, ki kell őket operálni. De én azt olvastam wikipedia-n, hogy a lipómák nem fájdalmasak, mozgathatók a bőr alatt és lassú növekedésűek. Az enyémek viszont nem mozgathatók, viszonylag gyorsan növekedtek és iszonyatosan fájnak. Mi lehet ez? Holnap megyek sebészetre vele.

19/F


2010. máj. 27. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mi lehet, viszont igen rosz helyen vannak az biztos. Valószínű nyomják az ülőidegeket, ami kisugárzik a lábszárra is. Írd meg holnap mire jártál, nagyon kíváncsi vagyok rá.
2010. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na voltam, kiderült, hogy a bőr alá nőtt egy szőrszál, a duzzanatok pedig gennyel voltak tele. Felnyitották, kitisztították, 30 percig gyakorlatilag kínoztak. De mostmár sokkal jobb, majdnem olyan mintha nem lett volna semmi probléma ott lent.
2010. máj. 28. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
fúúúú akkor az egy tökéletesen hatalmas pattanás volt!gennyes akné,ami nem tudott kifejlődni,mert rajta ültél és ezért befelé nőtt,a genny is befelé zúdult!
2010. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!