Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kokain és MDMA fogyasztásnak...

Kokain és MDMA fogyasztásnak után van valamilyen "másnaposság? "

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 12:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*fogyasztás után
2017. szept. 23. 12:25
 2/5 anonim válasza:
Mdma után nem vagy rosszul, nyugodt és fáradt esetleg. A kokaint nem tudom.
2017. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az elozo valaszoloval nem ertek egyet. Az MDMA masnap delresszios kicsit, van akinel jobban, mivel kimegy a “boldogsag hormon” a szervezetedbol. Kolanak nincsen, kola az minosegi cucc. Varom a kommenteket, hogy mekkora kola fuggo vagyok, mert azt irtam hogy minosegi.
2017. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, persze mit gondolsz nem viseli meg a szervezeteted?

Nem tudsz aludni, van akit jobban megvisel foleg az Mdma utan... mondhatni depressziv allapotba kerul, ezert nem is tanacsolom ha hajlamos vagy ilyenre egyedul maradj (lasd az ongyilkos sztarok) nem talalod a helyed, esetleg beis panikolhatsz, nyugos hisztisebb esetleg agressziv is lehetsz....

Ha bulizni mesz, es esetleg fogyasztasz valamit, mindenkepp ajanlom hogy reggel gyömöszj magadba egy kis levest még ha nemis izlik, akkor is hidd el jobban leszel....

2018. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Erdekes, nemem bogyoktol mindig tobb napot at tarto depim volt, kb pedig nem ettem sokat 1-2 ment le kb havonta egyszer gey buliban.


Ritkan vannam jo bogyok, Elvileg MDMA alapanyaga, aztan nagy humbukk, vagy keves van benne vagy semmu. Ritka hogy benne van 100-200 mg .


Mostanaban visszajottek elvileg a jo ekik.


De rauntam arra hogy depis leszek 2-3 napkn at.


Viszont tiszta MDMA-t kajaltam 180 mg eleg volt 6-7 orara. Es aludni enni szexelni is tudok utana. Es nincs depi.

2018. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!