Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ecstasy (MDMA) utóhatások?

Ecstasy (MDMA) utóhatások?

Figyelt kérdés

Tegnap próbáltam ki először, hogy ne szilveszterkor a buliban kelljen, és amit tapasztaltam:


boldogságérzet, nyugalom, jókedv, megbocsájtás érzése, szívesen beszélgettem az emberekkel, nyitottság.


Fizikailag: enyhe instabilitás, kb fél óráig hidegrázás, csillapíthatatlan szomjúság.


Tegnap délután 4kor vettem be, szóval elvileg mostanra teljesen el kellett hogy múljon a hatása. Ennek ellenére most is nagyon feldobott vagyok, tele vagyok energiával, pozitívan látom a dolgokat? Ez lehetséges hogy a szer utóhatása, vagy csak a tegnapi pozitív élmény miatt van jókedvem? Sokan depresszióról és levertségről számolnak be, a használat után, én viszont ennek az ellentétét érzem.



2016. dec. 26. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de tisztában vagyok a veszélyeivel, és eszem ágában sincs rászokni!


Itt, a UK-ben mindenki drogozik, de szó szerint mindenki használ valamit! a 14 évestől a 84 évesig. A fiatalabbak drogoznak, az idősebbek isznak. A munkahelyemen van olyan középvezető aki a szünetben füves cigarettát szív, úgy dolgozza végig a napot. Egy skót barátom mondta, hogy nekik teljesen mindegy milyen zene szól, akár még Michael Jacksonra is bedogozva buliznak. Ezek ellenére mégse látom azt hogy bárki függő lenne, vagy szétcsúszott volna az élete. Dolgoznak, élik az életüket, ahogy én is. Heti 48 órát, amiből 8 túlóra, ezek mellett edzeni járok hetente 3x, és jövőre szeretnék saját lakást venni.

2016. dec. 26. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Na most gondold végig. Szerinted ki az, aki rá akar szokni?? Ki?? Hány százalék az, aki azért kezd el drogozni, hogy tönkremenjen benne? Mindenki csak úgy kezdi, hogy "csak egyszer" vagy majd "alkalmanként". Egyébként az hülyeség, hogy a UK-ben mindenki drogozna.
2016. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a függő típus. Sokszor kipróbáltam a cigit, de nem ment, nem tudtam rászokni. Füvet 4x, arra se. Sokszor voltam részeg is, arra se szoktam rá. Speedezés egyszer, szintén nem folytattam, ecstasy, jó volt, szép volt, szilveszterkor megismétlem, de úgy igazából nem érzem azt hogy "mikor csinálom újra." Viszont egyvalamiről tényleg nem tudok leszokni, bárhogy is próbálom, és az a kávézás. :)


Nem tudom, de én azt látom hogy mindenki él valamilyen narkotikummal. A fiatalok vagy isznak vagy drogoznak, csajok, pasik vegyesen. 30+-sok inkább csak fű vagy alkohol, 40+ és afölött isznak. Van aki csak sznobosan elborozgat de van aki 3 nap alatt megiszik 1 liter tömények. Jah és a dohányzás, aki nem iszik, vagy nem drogozik, az dohányzik. És nem túlzok ha azt mondom hogy ez igaz a környezetemben élők 90%-ra, nemtől, kortól, származástól függetlenül. A maradék 10%-ból meg kb 3% normális, 7% meg muzulmán nekik meg ugye minden tilos. Valahol azt olvastam hogy azért, mert az itteni időjárást máshogy nem lehet elviselni. Lehet benne valami. :)

2016. dec. 26. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!