Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A 3 műszak mennyi idő után...

A 3 műszak mennyi idő után egészségtelen?

Figyelt kérdés

3x 8 óra reggel 6, délután 2, este 10. Eddig négy hónapja dolgozok így, biztos állás, a munkára sincs panaszom. Olyan munkát akartam ami nem ülő munka, hanem mozgok közben. Egy nyomdában dolgozok, de nem gép mellett, szóval ilyen könnyű fizikai munka. Az zavar hogy össze-vissza alszok. Pénzt akarok keresni nyelvvizsgára.

De félek, ha otthagyom a munkát utána csak olyan munkám lehet, ami "nem jön be". És én sok helyen voltam már, volt ahol pár nap után felmondtam.

Békés megyében lakok és nem tervezek költözni.

Egyébként a fizu nem olyan kimagaslóan jó, de mégsem azért tervezek váltani, hanem hogy olyan munkám legyen ami állandó 6-14 vagy 8-16.

23 F



2017. szept. 25. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha úgysem tervezel 3 műszakozni hosszútávon akkor miért érdekel ?

Valaki az egész életét, 40 évet, 3 műszakkal tölti el a munkahelyén, majd kicsattannak az emberek az egészségtől, nem ?

Ismerek egy nőt, 3 műszakozott, így ment nyugdíjba, inzulinos, pacemakere van, autoimmun-beteg, és agysérülése is volt. Talpra állt, felgyógyult, éli az életét.

2017. szept. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már az első naptól egészségtelen. Csak a szűkség az nagy úr.
2017. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rákot meg depressziót is okozhat hosszútávon.Szervezettől függ gondolom,én 5 évig bírtam,kibuktam idegileg és azóta sem tudok helyreállni.Soha többet nem mennák vissza több műszakba.
2017. szept. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!