Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvizsgálat és hasi ultrahang...

Vérvizsgálat és hasi ultrahang nem talált semmit. Lehetek azért még beteg?

Figyelt kérdés
Pár hónapja furcsán érzem magam, olyan köd van a fejemben, mintha a látásom is más lenne (nem a látásélesség), enyhén zúg a fülem. Igazából magam sem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mi nem jó. Semmi komoly tünet, csak általánosságban olyan furcsa a közérzetem. Nyáron elég stresszes szituációban voltam a munkahelyem miatt. Elmentem orvoshoz, aki csinált egy vérképet, hasi ultrahangot, széklet és vizeletvizsgálatot, de nem talált semmit. Van olyan betegség, ami tud úgy rejtőzködni, hogy nem okoz semmi eltérést ezeknél a vizsgálatoknál (rák, automimmun)? Nem akarok feleslegesen orvoshoz járkálni és mindenféle vizsálatot csináltatni, de elég rossz érzés így létezni. Remélem, hogy "csak" depresszió és szorongás. Elég szorongós voltam világ életemben, de ez a köd a fejemben nagyon zavar már pár hónapja. Szedek mindenféle vitamint is, egészségesen étkezem, mégis mindig azon aggódom, hogy vmi szörnyű titkos betegségem van, ami egyszer csak hirtelen romba dönti az életem. Mit lehet ezzel kezdeni? Már nagyon zavaró, szeretnék visszatérni a régi énemhez.
2017. szept. 28. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még 5000 betegség lehetséges, amit ezek a vizsgálatok nem mutattak ki. Ha írtál volna magadról valami közelebbit is, akkor én is találnák neked okot, ha csak ez a kívánságod...
2017. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló! Ennek a kommentnek mi értelme volt? Nincs más programod és annyira unatkozol, hogy feljársz ide másoknak beszólogatni? Tölthetnéd értelmesebben is az idődet.
2017. szept. 28. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudom milyen választ vártál, de az első nagyjából rámutatott a lényegre.

De most őszintén.. "köd van a fejemben, mintha a látásom is más lenne (nem a látásélesség), enyhén zúg a fülem"...

Könyörgöm, szerinted egy _hasi_ UH mi a búbánatos lósz.rt mutatna ki ezzel kapcsolatban?! Gondolkozz már..


De hogy a kérdésedre is válaszoljak:

"Vérvizsgálat és hasi ultrahang nem talált semmit. Lehetek azért még beteg?"

Igen. Azért még lehetsz beteg.

2017. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozott, hogy ezek a vizsgálatok kizárják-e egy komolyabb betegség meglétét és megnyugodhatok, mert a furcsa közérzetemnek csak lelki oka van, vagy kezdjek el orvoshoz járni a furcsa tüneteimmel (amik szerintem sem hangzanak komolynak, ezért is éreznem kellemetlenül magam ezzel orvoshoz menni, de valahol mégis nyugtalanít, mert nem tudom, hogy csak lelki vagy fizikai alapja is lehet). Így jobban érthetö a kérdés. Ilyen hangnemü válaszolra kérlek ne pazaroljátok a drága idötöket, inkább menjetek ki a szabadba sétálni, mindenkinek jobb lesz.
2017. szept. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!