Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a jó a hánytatásban?

Mi a jó a hánytatásban?

Figyelt kérdés

Nem értem... Lehet vele fogyni? Vagy egyesek miért csinálják, hogy esznek, és utána hányják is ki? Milyen problémákat okozhat ez hosszú távon? Egyik ismerősöm sajnos hánytatja magát... Most kell mennie hasi ultrahangra és fél, hogy ott kiderül, hogy szokott hányni. Tényleg lehet azt látni az UH-n, ha valaki hánytatja magát?

Ui. Nem én vagyok az :)



2016. ápr. 8. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem (bár biztosan nem tudom) ha nagyon drasztikusan hánytatja magát, akkor igen, annak lehetnek kimutatható tünetei. De miért fél tőle, hogy kiderül? Ezek szerint tudja, hogy nem egészséges, amit csinál? Akkor meg miért csinálja?


Hánytatásban mi a jó? Szerintem semmi, én utálok hányni. Akkor jó csak nekem, amikor elővesz epés rosszullét, akkor míg az ki nem ürül, addig minden bajom. De ha kihánytam jól vagyok. Viszont fogyás céljából, az egészségemet kockáztatva soha nem hánytatnám magam.

Károsodhat a nyelőcsöve, gyomorbajai is lehetnek, a fogak is elkezdhetnek jobban szuvasodni a hányás következtében. És még biztos van sok más egyéb is, keress rá neten :)

2016. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert jó érzés, hogy előbb teli a gyomrod - feszül - aztán megkönnyebbülsz a hányás által.


De ezt csak akkor értheted, ha bulimiás vagy, régen el sem tudtam volna képzelni, mi a jó benne... most már tudom; de utálom is magam érte.

2016. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!