Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen szagundort mi valthat...

Hirtelen szagundort mi valthatja ki?

Figyelt kérdés
Tegnap este gyrost ettem és éreztem, hogy valami nem stimmel vele, az utolsó falat már olyan büdös volt, hogy vissza is köptem, majdnem visszajött az egész gyros. Azt hittem, hogy romlott volt a hús, de reggel a boltban megint éreztem azt a büdös szagot, már megszagoltam mindent, a táskám, hajam stb... azt hittem már, hogy belőlem jön. Aztán itthon újból éreztem, és mikor leültünk enni, akkor éreztem meg az olivas ciabatta szagát (amit imadok) hat az volt a büdös... mintha megromlott volna, de rajtam kívül senki sem érezte, próbáltam úgy enni, hogy nem veszek levegőt az orromon, csak úgy tudtam legyűrni. Ekkor fordult meg a fejemben, hogy esetleg terhes lennék, ez a szagundor? Szerda óta iszonyat ég a gyomrom is. Ha ez terhesség is lenne, párommal 1 héttel ezelőtt voltam együtt, meg túl korai lenne tünetnek, nem?

2017. okt. 7. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete voltatok együtt,akkor még tényleg nem érezheted a terhességi tüneteket,de azelőtt nem történhetett "baleset"?
2017. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előtte teljesen normálisan menstruáltam, úgyhogy nem hiszem.:(
2017. okt. 7. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!