Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Infarktus 18 evesen?

Infarktus 18 evesen?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes vagyok mostanában és tegnap óta fajfogala hátam ez megijesztett és már a bal karomba is sugarzik a fájdalom meg néha elgyengul a karom, néha meg remeg. Van amikor erősen elkezdek szédulni. Okozhatja a stressz ezeket a tüneteket vagy valami komoly baj van? Panikbeteg es hipochonder is vagyok.
2017. okt. 13. 12:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon felek mert most olvastam hogy van akinél hetekkel ezelőtt is jelentkezhetnek ezek a tünetek. Szóval semmit nem jelent hogy nekem már egy napja tart. Úgy kezdődött, hogy tegnap felszalltam a buszra és akkor éreztem hogy fáj a hátam, nagyon megijedtem és jott a tonői tünet. Azóta kétszer elég durván el is szédültem és tényleg nehezen kapom a levegőt. Senki nem veszi komolyan mert sokszor volt már hasonló velem pszichesen de úgy érzem hogy ez más ( mondjuk az is igaz, hogy mindig úgy érzem ). A fejemben is furcsa nyomast érzek. Kicsit attól is félek hogy agyverzes.
2017. okt. 13. 12:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, akár ügyeletre, megvizsgálnak, csinálnak ekg-t, vértvesznek, vérnyomást megnézik, meghallgatnak.
2017. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meteroropáthia.
2017. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: meteoropáthia.
2017. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!