Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fáradt vagyok, mit...

Állandóan fáradt vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
1 éves a Kislányunk, nagyon jó alvó, egy szavunk se lehet. Viszont ha alszik dolgozom es tanulok, de estére már direkt nem csinálok semmi feladatot, hogy tudjak pihenni, 11-12 fele alszom es 7 fele kelek, de mint akit "agyonvertek", mintha 1 percet se aludtam volna. Korábban kéne lefeküdnöm? Még az fontos lehet, hogy kb mióta megszületett a Kislányunk édességen élek, szémhidrátot eszem szénhidráttal, azzal tudom gyorsan a legjobban csillapítani az éhségemet, talán ez is közrejátszik benne? Tud nekem valaki segíteni min változtassak? Napközben pedig bármikor el tudnék aludni. Sportot is sajnos abbahagytam, amit 28 éve mindennap csináltam.
2017. okt. 28. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A szénhidráttól, és a nem mozgástól nagyon fáradtnak lehet lenni. Terápia ennek az ellenkezője. Sok zöldség, gyümölcs, napi sport. Utóbbit fokozatosan, mert nagy a lesérülés veszélye.
2017. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!