Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez nálam?

Mitől van ez nálam?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a közérzetem munka közbe de illetve utánna . Most végeztem sulival suli időben nagyon nem dolgoztam de mióta le éretsségiztem több munka helyem is volt de mindenhol ezt éreztem és igazából nem is szeretem sem a szakmám(cnc forgácsoló) illetve volt munka helyeim(flex,Denso,Meki) mivel itt nagyon nagy a hajtás és alapból én egy lassabb ember vagyok bár nyögve nyelősen azért mindig megcsinálom amit kell de egyszerűen nem szeretem csinálni és még rájön ez a gyomor görcs is . A kettő jól gondolom,hogy össze fög illetve mit tudok ellene tenni? F/21

2017. nov. 7. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos összefügg.

Javaslom, hogy keress olyan munkahelyet, ami mellett tudsz tanulni , olyan szakmát, amit szeretsz is - és aztán abban a szakmában dolgozni. Nagyon fiatal vagy és tönkre teszed magad.

Az hogy lassabb vagy, hát istenem, nem lehet mindenki speedy Gonsales.

2017. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. ezt szerinted le tudom valahogyan győzni magamban vagy mindenképpen tanuljak másik szakmát ami közelebb áll hozzám , mert én mostanában az autó szerelőn gondolkodtam. Szerintetek az illene egy lassabb emberhez ?
2017. nov. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!