Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek ezek a tüneteim?

Mitől lehetnek ezek a tüneteim?

Figyelt kérdés

Néha,például ma délután óta is a bal mellkasom felső részében érzek egyfajta fájdalmat, olyan mintha görcsölne, vagy fájdogál. Kisugárzik a vállam felé,

Szerintetek ez mitől lehet? Ilyenkor (amúgy is izzadékony vagyok) lever a víz is,olyan gyengének érzem magam,az az érzésem sokszor hogy össze-vissza ver a szívem.

Szerintetek ez mitől lehet?

Néhány tény,esemény ami fontos lehet,

19 éves vagyok,most fogok érettségizni,sok felől ér a stressz, nyár közepén volt egy pánikroham szerű helyzetem, azt hittem elájulok,nem bírtam a tömeget,és szerettem volna ha azonnal rám nézne valaki. Anyukám bevitt (ez augusztus körül lehetett), és csináltak EKG-t, minden rendben, kicsit gyors a pulzusszámom,de minden egyebet rendben találtak. Nem sokkal később hasi fájdalmaim voltak,némileg megváltozott a székletem (napi többször megyek,de nincs hasmenésem!. és előfordul, hogy a szokottnál vékonyabb,mondjuk 1,5-2cm átmérőjű) Teljesen begörcsöltem mi lehet a gond velem, a hasi fájdalmak egy idő után csak bal oldalon jelentkeztek. Elküldtek többször vérvételre,vizeletvizsgálatra, és teljes hasi ultrahangra, ezeknél is minden rendben van, sőt készítettek székletvér vizsgálatot, de negatívak lettek.

Ennek ellenére néha előtörnek ezek (főleg este) a mellkasi fájdalmak, mintha homályosan látnék, teljesen befeszülök, és van hogy síró görcsöt kapok.

Talán még két dolog fontos lehet, versenyszerűen sportolok, úgy érzem jó az állóképességem, és igyekszem egészségesen enni,inni elegendőt!

Van egy gerincferdülésem ami a deréktájtól indul, többek arra gyanakodtak ez okozhat sok mindent, én már eléggé össze vagyok zavarodva.

Mi a véleményetek, ez mind csak stressz? Tapasztaltatok ezek közül bármit?

Köszönöm, hogy végigolvastátok mindezt,

és előre is köszönöm a válaszokat!:)


2017. nov. 8. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Csináltass egy szív ultrahang vizsgálatot is. Ez mutatja csak ki, ha van valami szívproblémád. Ha kizárható a szívbetegség, akkor csak az ideg okozhatja.
2017. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírtakból mindenképp a stresszre tippelnék.

Ha leérettségizel, elmúlik. :D

Addig esetleg enyhe nyugtató.

2017. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!