Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan, hogy negatív...

Létezik olyan, hogy negatív teszt ellenére terhességi tüneteim vannak és terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, nem hagytam ki egy szemet sem. Viszont pár hete/napja borzalmasan fáj a fejem, ma reggel pedig alig bírtam felállni az ágyból, mert annyira levert a víz és annyira szédültem, borzalmas volt.

Két tesztet csináltam 1,5 hét különbséggel (március 21 és április 1) mindkettő negatív lett.

Mindenhol azt olvasom, hogy amíg a teszt ki nem mutatja, addig nem is lehetnek tünetek, hiszen a teszt azt a hormont mutatja ki, ami okozza a tüneteket. Ez igaz?


2017. ápr. 3. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedules, fejfajas önmagaban miota terhes tünet? Azt mondod szeded rendesen a tablettat, tehat iszonyu kis eselyed lenne terhesnek lenni. Menj el haziorvoshoz szerintem, ha ennyire rosszul vagy amugy.
2017. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kis eselyed van terhesnek lenni, de tortent mar ilyen az ismerettsegi koromben, nem is egyszer, ugyh gyakorlatilag lehetsz terhes. 2 het utan a teszt mar kimutatja jo esellyel. Csinalj megegyet, ha negativ, akkor haziorvos, mert valami mas a baj.
2017. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!