Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok csinálni, hogy...

Mit tudok csinálni, hogy sörözés közben ne kelljen állandóan wc-re járnom?

Figyelt kérdés

Van hogy haverokkal elmegyünk sörözni, és bár tudom, hogy az alkoholfogyasztásnál sok vizeletet választ ki a szervezet, de nekem a többieknél is gyakrabban kell mennem pisilni, volt hogy negyedóránként mentem ki wc-re.


Kérdésem, hogy van e valamilyen módszer, hogy ne kelljen ilyen sűrűn mennem? Gondolok itt pl. olyanra, hogy előtte mennyit egyek, vagy igyak (nem alkoholos tartalmút) még otthon, vagy hogy van olyan módszer ami által nem választ ki annyi vizeletet a szervezet?



2017. nov. 10. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudok ilyen megelőző módszerről.


Mindenkinek más a veseműködése, a tiéd gyorsabb, ami nem is baj, lehet, sőt biztos, hogy ők meg otthon járnak sűrűn pisilni egy-egy ilyen sörözés után.

2017. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csövezd be a jankót egy nagyobb pet flakonba.
2017. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom #2-höz, dugj fel egy katétert és a végét vezesd valami gyűjtőedénybe.
2017. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A WC-n idd.
2017. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, többet iszol eleve vagy érzékenyebb a hólyagodban valamelyik receptor ami ezt jelzi, vagy kevesebbet iszol alapból és töményebb így hamarabb jelez.
2017. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először isal tömény alkoholt, aztán higat. Mivel a tömény serkenti az ADH-t
2017. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!