Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kicsit túlvállaltam magam az...

Kicsit túlvállaltam magam az elkövetkezendő hónapokra, nektek mi vált be energiaszint növelésére?

Figyelt kérdés
Gondolok itt valamilyen étrend-kiegészítőre, nem másra. :D Saját tapasztalatokat várnék, köszi szépen előre is. Azt szeretném elérni, hogy a napi 8 óra munka után legyen még kedvem este tanulni vagy elmenni az uszodába, a motiváció megvan, csak az energia fogy el.
2017. nov. 12. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az étrendet nem kiegészíteni kell a csodás vegyipar mérgeivel, hanem megváltoztatni. Nekem ami bevált: kevesebb tej, kevesebb hús, vörös hús nuku, semmi disznóság. Sok zöldség, sok tea, ginzeng. D3 vitamin, kálcium citrát és magnézium citrát és napi ezer mg aszkorbinsav. Munka után ha fáradt vagy, 15-20 percre feküdj le, az regenerál.
2017. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 deci vörösbor.
2017. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A húsról nem tudok lemondani, szeretem is, és sajnos elég kevés a vasam és a b-vitaminom. D3-at szedek, a ginzeng jó ötlet, köszi.

A vörösbort sem vetem meg, de nem minden nap, csak hétvégén iszom egy pohárral.

2017. nov. 12. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt lefelejtettem, hogy a jó alvásra is szükség van. Elalvás előtt 2 órával nuku kaja. Csak citromfű tea. A mélyebb alvás is nagyban rásegít a napi energiaszintre.
2017. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!