Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruációm, de...

Megjött a menstruációm, de irtózom a vértől. Hogyan éljem túl az elkövetkezendő 30 évet?

Figyelt kérdés
Ez az első, de már most legszívesebben visszacsinálnám. Szörnyű, hányingerem támad minden alkalommal, mikor WC -re megyek. Ha kicsit több jön, sírhatnékom lesz. Tudom, hogy ez nem normális, de borzalmasan érzem magam miatta. Hogyan változtassak a felfogásomon?
2013. márc. 16. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon vagy, akkor feküdj le, és csak akkor menj ki, ha kell. Sokat segít a meleg. Ha majd tudsz venni, akkor vegyél görcsoldót, azzal kevésbé lesz rossz.
2013. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
hozzászoksz.
2013. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha én is így vagyok vele, valszeg azért is mert ugye nem ilyenkor van a legjobb lelkiállapotban az ember, és hát nem felemelő érzés minden wc-zésnél egy nagy adag vért látni.. hidd el, nemsokára megszokod! egyél egy jó csokit és nézz valami vicces filmet, na és a betétek.. ezerféle van, kedvedre válogathatsz! kitartás!
2013. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig ansimán cserélte a betétet az elsönél, mert én oda sem mertem nézni aztán persze hozzászoktak. Nyugi sok lány van így az elsönél! Ja a másik dokumentum az volt hogy kb fél perc alatt tusoltam mert attól féltem hogy mivan ha elkezd sok folyni közben! Ebben a hitben voltam az első pár mensi alatt! Aztán persze rájöttem hogy ez sem így megy mert ez azért nem úgy jön! Nyugi hozzá fogsz szokni te is mint minden nő, hidd el nincs olyan nő akinek gondot okoz ez évek multával és normális reakció az is amit most érzel! Amire elmúlik máris kevésbé fogsz idegenkeadni tőle! 28/N
2013. márc. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az elején az akar lenni hogy ANYUKÁM cserélte.... A h.ülye telo átirta! (előző voltam)
2013. márc. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az elején én is így gondoltam, de most már egyáltalán nem is zavar. meg lehet szokni, vagyis nincs más választásunk...
2013. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hogy bírd ki? ahogy a többi 3 milliárd nő a földön.plusz a pár évszázaddal ezelőtt elő nők is!gondolj bele,nekik milyen szar volt(se gyógyszer,se betét vagy tampon) és még is túlélték.. Örülj neki hogy a mostani világban nem kell anyagokkal,vattával,mosogatással(kézzel mosták ki a vért) és görcsökkel szenvedned,mert van már gyógyír is rá!

Én is régen elájultam ha vért láttam,de amikor megjött,semmi bajom nem volt vele! És hozzáteszem hogy erős volt,fájt is,8 napig megvolt. Túléltem. Fogd fel úgy hogy természetes tisztuló folyamat!

Úgyis meglesz még 50-55 éves korodig.

2013. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is vérfóbiás vagyok,úgyhogy az első két alkalommal a pokolba kívántam az egészet.Aztán szép lassan megszoktam.Próbáld elterelni a figyelmedet róla,hidd el pár alkalom után te is meg fogod szokni.
2013. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!