Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon ideges vagyok a tanulás...

Nagyon ideges vagyok a tanulás miatt ez miatt sokszor édességhez nyúlok. Napi 1 tábla csoki stb. A nassolás ellen milyentanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem csak így tudom megoldani a problémát, persze belül tudom hogy ez egyáltalán nem helyes.

2017. nov. 14. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki csokoládét kíván, annak magnézium hiánya van.
2017. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rágó, csokoládé ízesítésű turmixok. Esetleg diétás csokoládéval helyettesítsd
2017. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrát helyett inkább fehérje vagy zsírdús étel, ha nagyon ehetnéked van. Nekem pl bevált a meleg kakaó (zsíros tej, zsíros, cukrozatlan kakaópor, édesítő, pl eritritol) ill valami finom zsíros krémsajt, banánturmix.
2017. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágj össze egy csomó zöldséget gusutusosan, csinalj hozzá egy finom ízesítésű fűszeres joghurtos mártást és rágcsáld azt. Mártogasd a zöldsegeket a szószba.
2018. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a magyar helyesírás szabályait!
2018. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!