Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos fáradtság, alvászav...

Folyamatos fáradtság, alvászavar, nehéz koncentráció, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sosem voltam a korán elalvós típus, de mostanában van, hogy éjjel 2-3-ig is fent vagyok,és forgolódok.(kínomban már elkezdtem direkt alváshoz készített delta hullámos zenét hallgatni, arra úgy-ahogy, bár egyre nehezebben de elalszom).Ha sikerül, mélyen alszom, és 8 körül magamtól felébredek, viszonylag éber vagyok úgy 11-ig (bár a koncentráció ilyenkor is nagyon nehezen megy), viszont 11-től majd el tudnék aludni, hiába iszom kávét, az sem segít. Délután 2-3 körül"ébredek" fel megint, addig teljesen használhatatlan vagyok. Akkor a koncentrálás is jobban megy egy kicsit, de a figyelmemet nagyon könnyen elvonja minden apróság. Ez (főleg így vizsgaidőszakban nagyon zavaró, mert alig tudok tanulni). Mitől lehet ez, és mit lehetne vajon kezdeni vele?

2017. máj. 15. 11:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a stressz az oka. Én is elég furcsán tudok aludni mostanában.
2017. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le az étolajt állati zsírra. Mozogj többet, fáraszd le magad napközben. Igyál elegendő vizet, és vigyél rendszert az életedbe.
2017. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostmár azért stresszelek, mert ilyen helyzetben vagyok, teljesen használhatatlannak érzem magam, nem tudok koncentrálni, nem fog az agyam....

Olajat, zsírt alig fogyasztok, rendszer is van az életemben, szedek C és D vitamint, többé-kevésbé egészségesen táplálkozok, de mint halottnak a csók :(

2017. máj. 16. 13:12
 4/5 anonim válasza:

Kezelhető betegségek


- Az idegrendszer megbetegedései.


- Az emésztőrendszer megbetegedései.


- A mozgásszervek megbetegedései.


- Urogenitális betegségek.


- Szív- és érrendszeri betegségek, légzőszervek betegségei.


- Nőgyógyászati betegségek.


- Gyermekgyógyászati betegségek.


- Bőrgyógyászati betegségek, fül, orr, gége betegségei.


- A szem betegségei, endokrin rendszer betegségei, allergia.


1.Akkupresszúra:A testben vannak egészségügyi pontok, melyeket ha ingerlik,stimulálják beindul a gyógyulás.

2.Ayurvéda:

természetes gyógymódokon alapuló(Holisztikus) rendszer,amely gyógynövények használatával segít,már a betegségmegelőzésében,és ami megtanít Minket kik is vagyunk valójában, milyen tulajdonságokkal rendelkezünk kívülről és belülről egyaránt.

Ayurvédikus masszázskezeléseket kínálunk vendégeinknek 3-4-5 napos vagy több hetes kúra keretében,függvény szerint. Életmódváltási tanácsadással.

2017. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Olajat, zsírt alig fogyasztok..."

Erről beszélek, nyuszómuszó! Ha nem eszel zsírt, nem ürül az epe. Ha nem ürül, a máj nem termel frisset, ami megtámogatná az egészségedet. Mellesleg a folyamatos fáradtságérzet a vashiány (vérszegénység) tipikus tünete.

2017. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!