Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fáradt vagyok...

Állandóan fáradt vagyok bármennyit is alszom. Emellett rettenetesen száraz a hajam és a bőröm is. Van esetleg a kettőnek köze egymáshoz? Tapasztalt valaki hasonló tünetegyüttest magán?

Figyelt kérdés

Főleg a hajam száraz,töredezett. bármennyi pakolást teszek rá,nem javul,illetve hullik is.

A bőröm néha szinte hámlik annyira száraz főleg a szájam környékén.

illetve mostánaban egyre gyakoribb hogy mély ,gyulladt pattanások jönnek ki az arcom két oldalán.



2017. nov. 15. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiánybetegség. Nagy eséllyel vashiány.
2017. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 feco8888 ***** válasza:
50%

főleg az A-vitamin + B-vitamin hiánya sokban hozzájárul például a száraz bőr kialakulásához.

C-vitamin: megszámlálhatatlan feladata van a szervezetben, például szükséges a kollagén előállításához is. Erősíti az immunrendszert is.


Gyulladás meg a fáradtság c vitamin hiány !!

[link] vedd meg ezt 2179 ft nem drága minden nap 2 vegyél be egyszerre és nem leszel fáradt hanem energikusabb leszel, próbáld ki ha nem hinnéd el

2017. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A veséje meg a hormonháztartása biztos örülni fog ennek az irdatlan mennyiségű c-vitaminnak...

Fantasztikus mennyire agyon tudják sztárolni ezt a szerencsétlen antioxidánst.

2017. dec. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 feco8888 ***** válasza:

utolsó,te lüke vagy!

Vitamin túl adagolásban még nem halt meg senki és nem lett semmilyen baj-a

Annál jobban a gyógyszertől 6db fejfájás csillapitotól halált okoz kis gyereknél köszönöm!

ÉN meg már három éve szedek 15gramm c-vitmaint érdekes nem is vagyok beteg télen!Köszönöm 120-140 évre van tervezve az ember ebből 50 % teljesíti az átlag mert nem szedd vitmaint,és gyógyszert szedd!

2017. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 feco8888 ***** válasza:

60mg C-vitamint ne lépjétek túl !

Akkor lesztek egészségesek ha csak nagyon keveset esztek belőle de folyamatosan!

2017. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vitamin túladagolástól még nem halt meg senki? Dehogynem. Pl. Akik túl sok fóka meg jegesmedve májat ettek jól meghaltak A vitamin mérgezésben. A zsírban oldódó vitaminokat bizony túl lehet adagolni.
2019. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!