Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Még soha nem fájt a fejem....

Még soha nem fájt a fejem. Max, ha lázas voltam. Most viszont kb három napja megy szét. Nem állandóan, csak néha kezd el nyomni. Lehet az időjárás miatt? Mert pár napja elég változékony. És miért csak most lettem rá érzékeny? Eddig sose zavart

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja időjárás a fejfájást. A frontérzékenységhez nem kell különösebb kiváltó ok, van aki felnőtt korára vagy idős korára lesz az.
2017. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Amugy 17 vagyok:)

2017. máj. 18. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a levegő és a víz - nyers enzim dús termések hiányát is jelzik . Só , cukor , szénsav , zsíros dolgok kerülése segít .
2017. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindazt jelezheti amit előttem leírtak (frontok,étel,stb.),de mivel nem szokott fájni a fejed,ez egy új tünet,el kell menni orvoshoz,mert akár komolyabb betegség jele is lehet.
2017. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ildikó60 válasza:
Próbálj meg több vizet inni, illetve ha megfájdul a fejed, akkor is igyál egy nagy pohár vizet. Lehet, hogy egyszerűen csak szomjazik a szervezeted, és mivel nem tud vizet kérni, fejfájással jelzi az igényét.
2017. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!