Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Emberek miért akadnak ki ha...

Emberek miért akadnak ki ha megkérdezik, hogy mikor, hol betegedtek meg?

Figyelt kérdés

Kolléganőm és nővérem náthás, és ha megkérdezem hogy vannak, hol fáztak meg, kell e pzs, főzzek teát. stb.

Hogy őket erről miért kérdezik, miért érdeklődik az ember, de másnál is már megfigyeltem ezt.



2017. nov. 23. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a "hol fáztál meg?" sose értettem...legtöbbször vírus, vagyis bárhol elkaphatta, nem lehet megmondani.
2017. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem mikor betegen kérdezgetnek.. Az sem érdekel mit. Rosszul vagyok fáj mindenem, nem mindegy hol vagy hogyan szedtem össze? Felnőtt ember vagyok tudok magamnak papírzsepit venni, meg teát főzni. Csak hagyjanak békén had éljem túl a napot. Ha valamit mégsem tudok elintézni szólni fogok.


Egy sima "jobbulást" bőven elég. Nem esik jól a beszéd.

2017. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdés egy baromság. Honnan tudhatnám, hogy mikor és hol talált be egy vírus?! Nem szokta közölni. Náthám van és ez van. Kérek teát köszi. Pzs-t is. De a hülye kérdésekkel ne fárassz.
2017. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!