Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha megkérdezik hogy terhes...

Ha megkérdezik hogy terhes vagy-e, honnan tudod, hogy nem?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik fent a kérdés, de a lényeg benne van :)

Rengeteg eü kezelésnél kérdezik meg, hogy terhes vagy-e. Ez legkorábban ugye az első elmaradt menstruációnál derül ki, de ha terhes vagy, már azelőtt is az vagy...

Hallottunk már elég rémtörténetet védekezés melletti teherbeesésről, bárkivel előfordulhat, hogy nincs is képben róla.

Nekem holnap lesz fogászati kezelésem és napok óta furcsán érzem magam, de ha becsúszott volna egy gyerek, akkor még nem lennék tesztidőben.


2017. okt. 17. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az lenyegtelen, olyan korai terhesseget meg nem is nevezunk terhessegnek. Nem tudsz neki artani, meg nincs osszekottetesben veled.
2017. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha védekezek, akkor valószínű, hogy nem vagyok. Nem is gondoltam arra soha, hogy az lehetek.

Most már nem védekezünk, mert szeretnénk babát. Olyan sokat nem járok kezelésekre. Fogorvoshoz jártam nemrég egy ideig. Igazából nem gondoltam rá, hogy terhes vagyok. Úgy gondoltam, hogy úgy is érzem, ha az vagyok. Ha nem érzem, akkor még nem vagyok az. :)

2017. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp mondd meg, hogy elképzelhető, mert babát szeretnétek. Ami árthat az első időtől kezdve: az a röntgen - tehát azt célszerű a biztos állapotban végezni, pl a menstr. alatt.
2017. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha már furcsán érzed magad,akkor a tesztnek is ki kellene mutatnia már a terhességet.A beágyazódás előtt nem igazán érezhetsz semmit,miután az megtörténik,akkor meg már valós eredményt kell,hogy mutasson a teszt.
2017. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom. 22/F.
2017. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
háháhá ötös
2017. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez jó volt ötös :D

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor veszek egy tesztet, ha (még) negatívat mutat, akkor nem idegeskedem rajta.

5-én voltunk utoljára együtt a férjemmel, nemrég kezdtem szédelegni, meg állandóan kimerültnek érzem magam. Ezek szerint, ha ezek terhességi jelek, akkor már ki kéne mutatnia a tesztnek?

Menzeszt csak 20-24 között várok, egy minimális ingadozás mindig szokott a ciklusomban lenni.

2017. okt. 17. 13:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Mármint huszadikától várom, na :)
2017. okt. 17. 13:05
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor, ha röntgen is kellene, hagyd meg a jövő hétre, amikor biztos, hogy nincs ott senki veszélyben. Más kezelés, gyógyszer, injekció stb. nem árthat ilyen kicsi terhességnek.
2017. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, így lett volna, de attól tartok, már nem kell aggódnom :/

Ebben a pillanatban jött meg, jó erős, élénk piros vérzéssel :(

2017. okt. 17. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!