Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért vagyok ilyen? Segítség!

Az a helyzet,hogy nagyon rosszul vagyok a vértől,bár nem csak attól. A tűtől nem igazán,oltáson se vagyok annyira rosszul,vérvételen eléggé. Nagyon rosszul szoktam lenni,elsősegély órán elájultam. Nagyon rosszul szoktam ilyenkor lenni,egy kis hányinger hozzá,és legrosszabb eset ájulás.Ha beszélnek róla akkor vagyok nagyon rosszul meg attól is ha mutatják. Ezektől pl.:artéria,lüktetés,ér,vérkeringés stb. Most pl.attól voltam nagyon rosszul hogy töri órán néztünk egy dokumentum filmet,arról beszéltek hogy mi volt a legkeményebb büntetés. Az hogy összekötik a bokád meg a kezed,de olyan erősen hogy a húsodba belemegyek,és el szorítja a vérkeringést és elmezd lüktetni,majd zsibaddni. Már attól is rosszul vagyok hogy ezt írtam. Segítsetek! Nemsokára bioszbol veszünk csomó ilyen véres meg mindenes leckét nagyon félek! Miért vagyok ennyire rosszul??

Keress kérdéseket hasonló témákban: vér, rosszullét

11-23 15:49  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A kérdező kommentje:

elkezd*

# 1/1Időpont 11-23 15:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu