Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen? Segítség!

Miért vagyok ilyen? Segítség!

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nagyon rosszul vagyok a vértől,bár nem csak attól. A tűtől nem igazán,oltáson se vagyok annyira rosszul,vérvételen eléggé. Nagyon rosszul szoktam lenni,elsősegély órán elájultam. Nagyon rosszul szoktam ilyenkor lenni,egy kis hányinger hozzá,és legrosszabb eset ájulás.Ha beszélnek róla akkor vagyok nagyon rosszul meg attól is ha mutatják. Ezektől pl.:artéria,lüktetés,ér,vérkeringés stb. Most pl.attól voltam nagyon rosszul hogy töri órán néztünk egy dokumentum filmet,arról beszéltek hogy mi volt a legkeményebb büntetés. Az hogy összekötik a bokád meg a kezed,de olyan erősen hogy a húsodba belemegyek,és el szorítja a vérkeringést és elmezd lüktetni,majd zsibaddni. Már attól is rosszul vagyok hogy ezt írtam. Segítsetek! Nemsokára bioszbol veszünk csomó ilyen véres meg mindenes leckét nagyon félek! Miért vagyok ennyire rosszul??

2017. nov. 23. 15:49
 1/2 A kérdező kommentje:
elkezd*
2017. nov. 23. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg egy barátoddal tanulni, és vegyétek humorosra a figurát... Anno vérvételnél engem is megnevettetek és nem is fájt pl.


Vagy keresd meg a youtube-on azt a rajzfilmet ami az emberi testet mutatja be, régen ment a MiniMax-on

Talán itt megtalálod:

https://www.youtube.com/watch?v=Kj71MJTZ1ME

2017. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!