Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha minden reggel hányingerre...

Ha minden reggel hányingerre ébredek az lehet gyomorsavtól?

Figyelt kérdés
Sajnos pár napja arra kelek,hogy ki kell rohanni,különben összehányom az ágyat.......per pillanat most is rajtam van...bocsi az ebédhez illő kérdés miatt
2010. jún. 1. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
terhesség kizárva?
2010. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomorfekélyem előtt volt ilyen. A dokim mindenáron terhességi tesztet akart csinálni, nem érdekelte hogy szűz vagyok:) (Mondjuk szerintem nem is hitte el, mert 22 éves voltam.) Aztán a következő doki azonnal rájött hogy gyomorfekély.
2010. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hehe,ki bizony 18 vagyok és nemigen tervezek ilyesmit.Stressz nem lehet?Érettségizem és állandóan a tételeket mondogatom lefekvéskor is.......tiszta ideg vagyok....
2010. jún. 1. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott égni a gyomrom,de hányingerem nincsen.Szerintem egy kivizsgálást mindenképpen megér.Természetesen ne ijedj meg ezer oka lehet,de amikor én rákerestem a gyomorégésre akkor ezt találtam: [link]
2010. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet attól. Nekem az egyetemen jött elő a gyomorfekély, szóval simán a stressz bőven belefér. Próbálj reggel 1-2 kekszet enni, nekem a gyömbértea is segített.
2010. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik az érettségi, felvételi minden egyéb és nyáron nyugiban is rosszul leszel, akkor menj el orvoshoz, addig nagy valószínűséggel az érettségi miatt van. Ne egyél este sokat, ne igyál szénsavast, ésszel a kávéval, energiaitallal, mert ezek a gyomrodnak sem tesznek jót.
2010. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmmmm,köszi,nagyon megnyugtattál:)Na jó,várunk még egy kicsit,mert nem rég kezdődött,de ha tartósan fennáll,akkor mindenképp megyek dokihoz.Köszönöm mindenkinek!
2010. jún. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!