Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő alatt bontja le a...

Mennyi idő alatt bontja le a szervezet a bevitt folyadékot? Pl. Ha reggel 7-kor iszok, akkor az mennyi idő alatt távozik?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nekem van valami a vesémmel. Suliba alig iszok, kb. fél litert, néha kicsit többet, és minden szünetben, szóval 45 percenként elkell mennem vécére. Otthon rengeteget iszok, és alig megyek vécére. Meg a buszon is mindig pisilnem kell. 1 órát buszozok mindig. Előtte mindig elmegyek vécére, de fél-háromngyed óra múlva megint kell, akkor is, ha alig iszok. Na ez mi? :D
2011. okt. 10. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fejedben van,lehet,hogy nem szeretsz suliba járni?
2011. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De szeretek suliba járni. Komolyan. De a buszon mondjuk minig ráparázok, hogy jajj, most másfél óráig nemtudok elmenni vécére, és csakazértis elkel mennem. Suliban viszont nemtom mi van. Ma is még alig ittam és majdnem minden szünetben mentem. Hát nem tudom. Nem lehet vmi vesebetegségem?
2011. okt. 11. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!