Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Xanaxhoz hozzá lehet valahogy...

Xanaxhoz hozzá lehet valahogy jutni? Ill. ha elmegyek a háziorvosomhoz, ő is felírhatja nekem?

Figyelt kérdés
Apukám halála után nagyon kikészültem, szükségem lenne rá néha. Nem akarom minden nap szedni , tudom hogy komoly függőséget is okozhat, de néha tényleg nagyon jól jönne!!!

2017. nov. 26. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Háziorvos felméri az állapotod akkor esetleg felír.
2017. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak vényre kapható. Háziorvos felírhatja ha tényleg indokolt. "Hozzájutni"csak úgy nem lehet.
2017. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
A Xanax az nem pezcukor, hogy te majd öndiagnosztizálod magad, aztán saját belátásod szerinted dobálod be néha.
2017. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha rám hallgatsz nem kezdesz neki. 5 év szenvedés és kínzó elvonási tünet után most hagyom el
2017. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok... Anyukám már nem él és most aput is elvesztettem. Nem drogozni akarok , azt eddig is megtehettem volna. Csak szükségem lenne valamire, amit az állandó dühkitöréseimnél és öngyilkos gondolataimnál bevehetek , hogy lenyugtasson. Hát ennyi a nagy helyzet.
2017. nov. 26. 20:24
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha ilyen az állapotod akkor biztos nem fognak rádnbízni ilyen komoly gyógyszereket,hanem beutalnak egy pszichológus mellé.
2017. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Akkor meg pláne nem szabad hogy ilyen gyógyszerekhez hozzájuss, ahogy előttem is mondták már.
2017. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj, minden apróságra felírnak nyugtatókat. Nem nehéz hozzájutni. De teljesen felesleges, ettől nem leszel lelkileg jobban, de legalább megkockáztathatsz egy éveken át tartó függőséget, és egy bevezetést a pszichológia és pszichiátria világába.
2017. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Neked nem gyógyszer kell! Egy társ ! Nem azt mondtam komoly kapcsolat hisz fiatal vagy.

Társ magad melle akiben bízol es melletted van

2017. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pszichiater felirja. 16 evesnek haziorvos nem
2017. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!