Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Féj a fejem 1 hete folyamatosa...

Féj a fejem 1 hete folyamatosan és gyakran van hányingerem, folyton álmos vagyok a szüleim szerint semmi bajom. Szerintetek? Nem tudom kivel beszéljek, a háziorvosomhoz nem szívesen mennék.16, L

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

öööö mi baj a háziorvossal? hacsak nem vagy szerinted terhes, nem értem.

lehetsz frontérzékeny, kimerült, vagy csak a nyár miatt, 16 éves vagy, lehet a hormonjaid miatt...

a szüleidet meg nem is értem...

2012. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Iszol eleget?

Sok folyadék és egy kis multivitamin + magnézium talán segít.

2012. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 liter ásványvizet mindennap megiszom,terhes nem vagyok , a háziorvosom nem túl rendes.
2012. jún. 26. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg el kéne menni az orvoshoz, csináltatni egy teljes vérképet, és az eredmény tükrében megtenni az esetleges további lépéseket, például szakorvoshoz beutalót kérni, ha indokolt.
2012. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 28. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ásványvíz nem feltétlen egészséges. Főleg ha minden nap 3 litert megiszol. Az ásványvizeket eredetileg terápiás céllal itták. Előfordulhat hogy egy ásványi anyag felhalmozódott a szervezetedben. Pl a nátrium, vagy a kálium. Ezek okozhatnak központi idegrendszeri panaszokat, aminek a jele lehet a hányinger és az álmosság. Tényleg kéne egy vérkép...az orvosnak is mondd el hogy mennyi és milyen márkájú ásványvizet fogyasztasz.
2012. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.
2012. jún. 28. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:

mennyit vagy a szabad levegőn és sportolsz-e?


érdemes lenne csinálnod egy gyógyteás tisztító kúrát a szabad levegőn való sétával egybekötve.


hányinger ellen a b vitaminok segítenek.

2012. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Heti 4szer úszok minden reggel futok.
2012. jún. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!