Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett velem reggel?...

Mi történhetett velem reggel? Majdnem hánytam. Még most sincs étvágyam

Figyelt kérdés
Reggelre pirítóst ettem...elég gyenge gyomrú vagyok...szerintem túlságosan megkentem, átitattam vajjal..aztán kólát ittam...és innentől 5órán keresztül erős hányinger, hányni nem tudtam de már azt kívántam inkább jönne ki..aztán szódabikarbóna bevétele után jobb lett..majd hirtelen álmosság,gyengeség jött rám,teljesen belefáradtam ebbe a rosszul létbe...délután ettem még egy kis sütit mert csak azt tudtam megenni, meg azóta állandóan szomjas vagyok..mi lehetett ez?
2017. nov. 26. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2017. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kola+kenyer megdobta a vercukorszinteted,mert ezek gyors felszivodasu szenhidratokat tartalmaznak. A kola meg izgatja es a gyomor nyalkahartyat, ez reggel nem tul jo. Ezutan gyorsan leesett a vercukrod es rosszul lettel, megint elkezdted kivanni a cukrot (sutit). Nagyon rossz, ha mindennap ilyeneket eszel!
2017. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!