Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyik reggel nagyon nagyon...

Egyik reggel nagyon nagyon rosszul lettem, mi történhetett? (lent)

Figyelt kérdés
Egyik reggel felkeltem és hányingerem volt nagyon azt hittem azért mert nem ettem rendesen, vagy az éhségtől. Kimentem az utcára de előtte leültem kicsit, jobban lettem. Mikor kiértem a buszhoz semmi bajom nem volt, de felszállás után hányinger jött rám megint, fltokban láttam leejtettem a táskám és észre sem vettem (nem hallottam, nem érzékeltem a súlyát), pillanatok választottak el attol hogy elájuljak. Leszálltam, leültem, kivert a viz. Mi lehetett velem?
2011. okt. 10. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy leesett a cukorszinted, vagy felment. Vagy a vérnyomásod, ezek tudnak ilyen tüneteket okozni.
2011. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában nagyon tág teret ad a válaszoknak. Felelősen nem lehet tippet adni. Korod, nemed, súlyod, vérnyomásod, cukorszinted - megannyi részlet hiányzik hozzá.
2011. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, lány 60 kiló, 175centi.
2011. okt. 10. 10:34
 4/7 A kérdező kommentje:
sosem volt bajom a cukrommal, meg semmi ilyesmivel.
2011. okt. 10. 10:35
 5/7 Raffi ***** válasza:
Vagy gyomor fertőzés, de inkább leesett a vércukor szinted, mert az okoz ájulást is.
2011. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Javaslok egy kivizsgálást, teljes vérképpel. 17 éves korban nagyon sok mindentől lehet, de akár egyszeri "sosemtudnimegmitőlvolt" eset is lehet.
2011. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Terhes vagy!
2011. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!