Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul vagyok, furán érzem...

Rosszul vagyok, furán érzem magam tegnap óta. Nem tudom hogy a szorongásom erősödött fel az időváltozás miatt?

Figyelt kérdés
27éves nő vagyok. Régebben volt pánikrohamom, de ez most teljesen más. Erős szorongás, halálfèlelmem van. Este óta hányingerem, mintha sok lenne a savam is. Fáj a lapockám már hetek óta. De most nèha, nèha a szívem körül is van ilyen kellemetlen érzès. Van hogy szúr, meg hirtelen erősen bedobban. Erőtlen vagyok.Éjjel úgy éreztem alvás közbe ,vagy csak álmondtam nem tudom mintha nem kapnék levegőt. Ezzel menjek orvoshoz? Vagy csak szimplán szorongok. Sok negatív hatás ért mostanában.Én szerintem fiatalon csak nem a szívemmel van gond.
2017. nov. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen ezzel szerintem nem ártana elmenni orvoshoz.Meg nem ártana az sem ha kitisztítanád a fejed minden nap,értem ez alatt azt,hogy lemész egy hosszú sétára.Ill.lehet vitamin hiány is áll a dologban,azt is pótold
2017. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magnèzimot szedek,igen tudom hogy nem ártana rendbe tenni az életem.Remélem csak egy kis apróság, mint ahogy te is írod vitamin hiány.
2017. nov. 27. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy vicc nélkül ha beszereznél valamilyen kis emlőst(hörcsög,nyuszi stb) vagy akár valamilyen nagyobb állatot pls egy kutyus az szerintem sokat javítana rajtad.Akivel törődni kéne.Mondjuk egy kutyasétáltatás esténként lehet helyre vágna 😉😁
2017. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!