Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha vessel be valeriana night...

Ha vessel be valeriana night tablettát estére nappal nem leszek kábult?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem tudok aludni ,folyamatosan csak felébredek, riadok , másnap reggel olyan mintha nem is aludtam volna,szinte még csak fáradtabb vagyok. Ezért gondoltam arra ,hogy beveszek egy bogyót. Valakinek esetleg ha segített írjon légyszi,hogy másnap bódult volt-e. Ha pedig mást használt akkor azt.

2017. dec. 4. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem leszel bódult, nyugodtan vedd be. Vegyél magadnak citromfű teát, és azt is próbáld ki. Semmi mellékhatása nincs.
2017. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem, nem leszel tőle bódult. Ez csak gyógynövény kapszula, segít ellazulni. Én sokszor ittam mandala night flight teát is, segít lecsendesedni és finom is, viszont nincs benne erősebb gyógynövény...
2017. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy leszel. Nekem sajnos nem vált be, de a kamilla teát tudom ajánlani, én nagyon jókat aludtam tőle.
2017. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!