Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ha éjszaka nem...

Normális, hogy ha éjszaka nem alszom ki magam és nappal ledőlök pár órára utána NAGYON rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Már alapból akkor is , ha nem alszom ki magam éjjel. Nem "csak" álmos vagyok, hanem szédülök, fáj a fejem, forog a gyomrom, hányingerem van, ráz a hideg. Ha délután ledőlök pár órára akkor az álmosság 1-2 óráig elmúlik, de ezek a tünetek felerősödnek, majd újra borzasztó álmos leszek.

A másik, hogy ha reggel 8 előtt kell kelnem valami miatt akkor rendszeresen ez van. Mindegy, hogy 6-8-12 órát aludtam, 8 előtt nem tudok felkelni. Miért?


2017. febr. 20. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel én is vagyok úgy hogy engem is érdekelne mitől van ez.
2017. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Borzasztó rossz, mások mindig azzal jönnek, hogy jajj ők is dolgozó emberek és 5-6 órákat alszanak mégse rinyálnak. Ez eddig oké, de én így a munkám se tudom rendesen elvégezni, ma alig bírtam hazajönni annyira szédültem.
2017. febr. 20. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Bioritmusod a sarokban sírhat, a tested egy megszokáshoz igazodó, működő mechanizmus. Mit vártál? A normál bioritmus az éjszakai alváshoz van szokva
2017. márc. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!