Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapok óta tartó hányingert...

Hónapok óta tartó hányingert mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Nyár óta szinte minden nap érzem, vannak kisebb szünetek, de ezalatt a pár hónap alatt az életem részévé vált. Gondolkodtam azon hogy valamilyen étel érzékenység lehet mert először a tejtermékek váltották ki, de már megfigyeltem hogy bármilyen étel okozhatja, sőt, reggel üres gyomorral is ugyanúgy érzem, nincs is már akkora étvágyam mint régen.

Ezzel érdemes dokihoz menni? Most lettem 18, ilyenkor kell háziorvos váltani, még nem tettem meg, de ez lenne az első akkor amivel felkeresném. De van értelme?

Mert olvastam refluxról is de ilyen fiatalon nem hiszem hogy komolyabb dolgok állnának a háttérben, meg a fáradtságon kívül nincs is más tünetem.

Amire én gondoltam az a stressz, mindjárt itt az érettségi, mindenhol ezt hallom, suliban 8-9 órákat tanulunk minden nap, plusz még a külön órák, úgy érzem sosem érem utol magam, ha van egy nap pihenőm vagy beteg vagyok, akkor is azon izgulok hogy haladni kell az anyaggal mert le fogok maradni. Azt is észrevettem hogy nehezebb napokon erősebb a hányinger, néha émelygek, és szinte folyton fáradt vagyok. Okozhatja a stressz? Vagy jobban tenném ha elmennék orvoshoz, biztos ami biztos alapon?



2017. dec. 5. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is refluxom van 18 éves korom óta.
2017. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hasonló tüneteid voltak? Az mitől alakul ki egyébként?
2017. dec. 5. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj el, és kérj beutalót a gasztroenterológiára. Egyszerű vizsgálattal tisztázni lehet a baj okát.
2017. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a stressznek lehet ilyen következménye. Ami még eszembe jutott, hogy gerinc problémától is lehet, nem tudom van-e például gerinc ferdülésed.
2017. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az lesz a vége ha nem javulok.:/


Igen van, de annyira nem vészes és gyógytesizek is már egy ideje.

2017. dec. 6. 06:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, ilyen tüneteim voltak. Hogy mitől azt nem tudom.
2017. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nos nekem is hányingerem van lassan 2 hete. Orvoshoz holnap megyek. Jobbulást neked!
2017. dec. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!