Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyengeseg, levertseg ellen mi...

Gyengeseg, levertseg ellen mi a leghatasosabb?

Figyelt kérdés

Egyszeruen annyi mindent csinaltam most, hogy baromira lemerultem, csomot pihentem is tegnap... de most annyira nem engedhetek meg magamnak egy betegseget, nagyon sok dolgom lenne. Nem tudok egesz nap aludni, es szkippelni minden tevekenysegemet...

Lazam nincsen, a szemem meg a halantekom nyomaserzekeny, es kegyetlen faradt vagyok mindenhez.

Valami jo hatasos tippetek van, hogy ez minel hamarabb lefolyjon?


2017. dec. 7. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, lennének halaszthatatlan dolgaim, úgyhogy csak szenvedek egész nap. Lassan megy a munka, pihenni nem tudok..Pedig szerintem ilyenkor csak az segít. Gyógyszer semmiképp. Esetleg még valami jó meleg nyugtató teát tudok elképzelni. De az se helyettesíti a NYUGODT pihenést, kikapcsolódást. Csak ennyit tudok írni, de érdekelnének engem is a válaszok.
2017. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na,én ilyenkor szoktam rájönni,hogy a francegye meg,lemerültek a vitamintartalékaim,mert nyilván minden fontosabb volt,mint én. Szóval elkezdek liposzómális c vitamint szedni immunerősítőnek, magne b6ot az idegeimnek, odafigyelek,hogy meglegyen a napi minimum 2 liter víz, és igyekszem olyan korán ágyba bújni,amennyire csak lehet. Aztán vagy lebetegszem vagy nem. Általában nem. Ha mégis,legalább mepróbáltam tenni ellene,még ha későn is :/
2017. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 feco8888 ***** válasza:

nép betegség sajnos már, nincs a táplálékunkban vitamin,és ásványi anyagok lemerül a test

Vitaminból ne mg egyetek hanem több gramm c-vitamint

Gondoljatok bele a drogosok grammokon élnek, ti nektek meg milligramm vitamint erőltetnek vicc az egész

[link] ezt vegyétek meg 2197 ft asszem egész évbe egyétek napi 2db egyszere bevenni mert reggel vagy délutan elosztva nem jó minél kevesebb anyagot viszel be annál jobban ürül ki vizelettel

2017. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 feco8888 ***** válasza:

Amikor már valamikor kimerül valaki, lebetegszik eleve ennél is több kéne szednie

Gondolj bele pl házat megvenni drága de amikor már megvan csak szinten tartod a lakást akkor már kevesebb a költség

Na a testnél amikor épít valamit akkor több kell mint a szinten tartáshoz !

Napi 2db a szinten tartáshoz is kevés amúgy!

2017. dec. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!