Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, gyengeségérzet 15...

Szédülés, gyengeségérzet 15 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok, nem voltam soha beteges, sportolok próbálok egészséges életet élni. Most pár napja előfordul, hogy ültő helyemben elkezdek szédülni, vagyis nem forgó jellegű szédülésről van szó, inkább ilyen bizonytalanság érzet és mintha kimenne a testéből az erő, de nem esek össze ha felállok, néha van egy kis hányinger is de nem hányok. Sosem voltam beteg, most sem akarok. 2 hónapja volt vérvétel minden rendben volt. Mi lehet ez? :( nem tudom jobban sajnos jobban megfogalmazni. Kérlek segítsetek mi lehet ez?



2017. dec. 9. 17:31
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz sokat?Nem szorongsz?
2017. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Én vasra gyanakodtam volna de mint mondod a vérvétel jó lett, akkor ezek szerint inkább valami mentális dolog.
2017. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 Unikornispata ***** válasza:
BPPV.Nekem az volt 3 évig,most szabadultam meg tőle
2017. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nyilván van mindennapi stressz, de még nem fordult elő, hogy ilyen tüneteim legyenek. Csak élném az életem, de nagyon idegesítő, hogy a semmiből jönnek ezek a tünetek. :(
2017. dec. 9. 17:39
 5/53 A kérdező kommentje:
A BPPV nem forgó szédülést okoz?
2017. dec. 9. 17:41
 6/53 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de nagyon keveset iszok. Napi 1 liter nincs meg és az is tea és üdítő. Vizet szinte csak edzésen iszok.
2017. dec. 9. 17:42
 7/53 Unikornispata ***** válasza:
Nekem nem forgót okozott.Bár lehet,hogy benézte az orvosom...Az ivás fontosabb,mint hinnéd!Tessék inni!A veséd is rámegy,ha így folytatod...
2017. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
De akár a kevés folyadék is okozhatja? Nagyon félek tényleg :(
2017. dec. 9. 18:14
 9/53 Unikornispata ***** válasza:
Okozhatja,persze.Igyál 100%-os gyümilevet vagy teákat,ha unod a vizet!
2017. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy fogalmazzak, szédülés, de nem ez a "forog velem a világ" és ültő helyemben a semmiből. Már örültem, délelőtt nem volt semmi bajom most megint eljött.
2017. dec. 9. 18:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!