Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izzadás, szédülés, hányinger,...

Izzadás, szédülés, hányinger, gyengeségérzet. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma haza ertem, egy par percel kesobb kivert a viz, izzadtam, gyengenek ereztem magam, szedultem es hanyingerem is volt. Gondoltam arra, hogy ma keveset ittam, ettem ezert elkezdtem enni de nem lett jobb..aztan gondoltam a vercukorszintemre hogy leesett es ittam cukros lottyot, de attol csak hanytam, viszont hanyas utan jobban lettem. Szoval a rosszullet utan kb. fel oraval elmult. Ez mitol lehetett? Korabban volt egy ilyen esetem, ugyanigy csak hanyas nelkul de elmult.

17/L

Koszonom a valaszokat!



2016. okt. 26. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy buddog benned egy kis influenza
2016. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztios,hogy vírusos fertőzés,de ha nincs lázad,nincs végtagfájdalmad akkor nem influenza. Most nagyon sok embernek vannak hasonló panaszai,de nem influenzától.
2016. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Es ezzel a virusos fertozessel lehet valamit kezdeni otthon?

Vagy orvosi ugy?

2016. okt. 27. 07:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges rovoshoz menni. Diétázzál, igyál sokat,phenj,ha hasmenésed is van,akkor vegyél be Cralexet,Hidrasecet. 2-3 nap alatt lezajlik. Ha rosszabbodna az állapotos, esetleg belázasodsz akkor viszont menj el orvoshoz.Jobbulást!
2016. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2016. okt. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!