Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen vajon a vérnyomásom?

Miért ilyen vajon a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Egyik furcsasàg,hogy néha nagyon rosszul vagyok màr akor is,ha 160/100-ra felugrik, de van úgy,hogy a180/110-et sem érzem meg egyàltalàn.Ez hogy lehet?


Màsik,hogy időnként minden különös ok nélkül össze-vissza ugràl.Pl tegnap este.Rosszul voltam megmértem,160/100 .Bevettem egy tensiomint is.10perc múlva 140/80.újabbkb 15-20 perc elteltével 160/80 .És így vàltakozott süllyedt,emelkedett egészen hajnalig. Teljesen függetlenül a gyógyszerektől.Ez a màsik ami érdekelne,ez a gyors vérnyomàsingadozàs,hogy ilyen hullàmzó.


Mitől lehetnek ezek?Szedek amúgy àllandó vérnyomàscsökkentőket.De nekem mindig a bétablokoló volt legjobb.


De szerencsére alapból elég jó a vérnyomàsom.Csak menstruacio idején kezelhetetlen.


2017. dec. 11. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem és életkor nélkül mit is lehetne írni? Oké, a végén kiderül, hogy nő vagy...
2017. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
40 és igen,nő.
2017. dec. 11. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
"De szerencsére alapból elég jó a vérnyomàsom" Ne is haragudj, de ez minden csak nem jó. Engem 180-assal már a mentő vitt el. Érdemes lenne ezt alaposan kivizsgáltatni. Nem a Gyakorin, hanem kardiológussal.
2017. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Màskor mindig 120/80-tól maximum 140/90-ig mozog.

Csak menstruaciókor megy fel meg előtte nap.

2017. dec. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!