Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig éhes?

Miért vagyok mindig éhes?

Figyelt kérdés

Evés után 2 órával rögtön éhes leszek, rosszul is vagyok, muszáj ennem, suliban minden 2. szünetben. Éjszaka is rámtör, ugyanúgy mint nappal. Még ha tele gyomorral fekszem le, akkor is felkelt az éhség hajnalban.. pedig eddig este 6 után ha ettem, akkor éjszaka rosszul voltam.. de most az ellentetje. Mi lehet a bajom?

17/L



2017. dec. 15. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet, orvos kene lasson, ver-vizelet-stb tesztek

Cukorbeteg, pajzsmirigy, igen, terhesseg is, es meg ezer mas oka lehet.

2017. dec. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

100% hogy nem vagyok terhes.

Vércukrommal nincs gond, mindig ellenőrizzük. A többi vizsgálatot augusztusban elvégezték rajtam (más okból), minden érték rendben volt.

2017. dec. 15. 06:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, 17 évesen én is minden második órában kajáltam!


DE egyél több fehérjét, mert ha pl péksütiken élsz, akkor megértem, hgoy miért kell enned.

2017. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez úgy két hete kezdődött, azt furcsálltam, hogy előtte pont az ellenkezője volt, reggel ettem, aztán meg kora délután és semmi bajom nem volt. Most meg ha nem eszem akkor rosszul vagyok, szédülök, remegek.

Egyébként nem péksütin élek, próbálok minél változatosabban enni.

2017. dec. 16. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejlödésben van a szervezeted. Ilyenkor enned kell
2017. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!