Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dolgozok epp, de rosszul...

Dolgozok epp, de rosszul vagyok, ehes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pont munkaban vagyok, reggel ota hanyingerem van, es megyeget a hasam. Par ora es vegzek, addig kibirom, nem vagyok a halalomon, csak nem kellemes, de tudom, holnap megyek dokihoz.

Viszont nincs etvagyam, egesznap 1 kiflit ettem, nem esik jol semmi. Van nalam egy pogacsa de nem birom meg enni.

A szomszedban van egy ital bolt, arulnak csokikat, chipseket, uditoket.

Valamit tudnek ott venni, ami nem terheli meg a gyomrot? Rostos uditore gondoltam, de nem tudom mennyire lenne jo otlet.



2017. nov. 28. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasmenésre a rostos üdítő a legrosszabb. Vegyél ropit, étcsokit, banánt, ezek megfogják a hasmenést, és vizet igyál.
2017. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól még rosszabbul leszel. Maradj a víznél és a pogácsánál vagy üres kiflinél házzartási kelsznél. De ha nem kívánod ne erőltesd csak a szénsav mentes ásványvizet. Menj haza minél előbb és feküdj le. Aztán menjen ki belőled sminek ki kell. Utána.ha.már van étvágyad lehrt pirítóst meg főtt rízst főtt kruplit reszelt almát enni. Rostos üdítő eleve jashajtó. Ha beteg vagy akkor nincs étvágyad ez ilyen ha erőlteted csak rosszabb lesz.
2017. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Banan csoki szar ötlet gyullad bélrendszerre. Rostos üdítő meg még rosszabb. Buborék menzes vizet igyál és vegyél háutartási kekszet vagy üres kiflit zsömlét. A pogácsa sem olyan rossz. De miért akarsz enni ha.hányingered van? Én nem erőltetném.
2017. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ehes vagyok, az a bajom. Alapjaraton sokat eszek, es ettol a mai 1 kiflitol elegge korog a gyomrom. A hanyinger nem veszes, kibirhato, hullamokban jon ram, nem olyan erzes, hogy mindjart kidobom a taccsot. Ettol fuggetlenul, ugy erzem nem esne jol az se, ha a kedvencem lenne elottem.


A hasmenes a zavarobb. Koszonom a valaszokat!

Egyelore maradok annal a pogacsanal.

2017. nov. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!