Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől köhöghetek? Menjek...

Mitől köhöghetek? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem dohányzok. Év közben sportoltam rendszeresen focizok, december legelején volt egy meccs ahol esőben játszottunk, utána még játszottam betegen 2 meccset.

Nagyon fájt a torkom meg elhasználtam egy 100 as zsebit pár nap alatt olyan taknyos voltam, aztán rendbe jöttem. Viszont azóta is köhögök, dokinál nem voltam és most ugye nem is tudnék menni.

És ez változó hogy mikor jön rám, először arra gondoltam, hogy tüdőrák, de erre nem látok nagy esélyt mert nem dohányzok és 25 éves vagyok, nem is köpök fel véreset.

Azon gondolkodok hogy lehet allergia, nyáron nyomdában dolgoztam és ott például a gépeknél köhögtem, de amúgy meg nem.

Nem tudom mi okozhatja ezt, a szobám ahol laktam bepenészedett, de onnan átköltöztem egy másikba, azt majd tavasszal felújítom (télen mindig kijön a penész azon a szobán), de lehet el is költözök innen.

Vagy pedig a gáztól is lehet, mert a fűtés gázról megy, és ilyen fajta szieszta kályháról mint ez [link]

zavar ez a köhögés, anyukám azt mondja hogy télen mindenki köhög, meg hogy nem kap annyi vitamint a szervezet.

Én egyáltalán nem érzem magam betegnek, viszont valami irritál, suliban volt olyan nap hogy nagyon köhögtem, aztán meg hogy egyáltalán nem, innen gondolom hogy lehet allergia is.


25 F



2017. dec. 24. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a betegség után kezdtél köhögni, akkor annak is lehet a hatása, ilyenkor a köhögés hetekig is eltarthat, persze nem ártana orvoshoz menni, hogy meghallgassa tüdődet. Amúgy allergia is lehet, a fűtés miatt elég vacak a levegő és a penész is okozhat bajt.
2017. dec. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!