Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Így hogy fog menni a munka?...

Így hogy fog menni a munka? Más hogy van ezzel? (Szorongás, pánik)

Figyelt kérdés

Szorongós, pánikolós vagyok, nem nagyon szeretek tömegben lenni és néha gondot okoz az is, hogy idegenekkel kommunikáljak, mert egyszerűen adott helyzetben leblokkolok.

Dolgoznom kell, ez egyértelmű. Egy recepciós munkát kaptam meg, ahol bejövő hívásokat és ellenőrzéseket kell folytatnom. Plusz vendég kíséret. Nagyon parázok, hogy kudarcot vallok és nem fog menni. Pár tanácsot tudnátok adni, mivel könnyíthetem meg magamnak a dolgokat? Tudom, hogy kéne felfognom a dolgokat, de sajnos ezt az agyamnak nem tudom megmagyarázni.


2017. dec. 28. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Növényi nyugtatót szedjél! Ha megszokod a munkát, majd nem okoz problémát. Sportolj valamit naponta.
2017. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!